Start!  |   Wydarzenia  |   Pliki  |   Video  |   Forum  |   Szkolenie  |   Galeria  |   Zawodnicy  |   Linki  |   O nas
18.8.2019
Akademia Żeglarskiej Przygody
 


Akademia Żeglarskiej Przygody
oficjalna strona www: www.akademia.org.pl
adres: 04-336 Warszawa, ul. Nasielska 32
telefon: +22 612 40 97


O AKADEMII

Pomysł stworzenia Akademii był ze mną od dawna. Po zdobyciu złotego medalu olimpijskiego często odwiedzałem szkoły podstawowe i średnie, wyższe uczelnie oraz kluby żeglarskie. Tam opowiadałem o mojej pasji jaką jest żeglarstwo, o ciężkiej pracy, o drodze do sukcesu. Spotkałem się z ogromnym zainteresowaniem zarówno ze strony dzieci jak i rodziców. Po licznych namowach postanowiłem podzielić się tą moją pasją z innymi. Przekazać chociaż cześć wiedzy jaką posiadam najmłodszym, którzy może kiedyś też staną na olimpijskim podium.

Moim celem nie jest stworzenie kolejnej szkółki żeglarskiej. Dla mnie żeglowanie od samego początku było olbrzymią frajdą i nieustającą przygodą. I takiego żeglowania chce nauczyć Wasze dzieci. Zajęcia teoretyczne i praktyczne będą przeprowadzane na wesoło, z licznymi konkursami, nietypowymi zadaniami do wykonania. Dzieciom pierwsze kroki na łódce maja się kojarzyć z przyjemnością i zabawą. Taka właśnie jest Akademia Żeglarskiej Przygody. Jednak to nie koniec, to tylko połowa. W Akademii dzieci mają miło spędzić czas ale i wiele się nauczyć. Dlatego razem ze starannie dobrana kadrą przygotowałem program, dzięki któremu dzieci zdobędą wiele przydatnych umiejętności. Chce powrócić do gier i zabaw, które w dobie komputerów zupełnie zanikły. Pamiętacie Państwo podchody leśne czy teatrzyki obozowe? W Akademii dzieci maja przeżyć dwa niezapomniane tygodnie, dwa tygodnie wypełnione zabawą, nauką, konkursami, zawodami. Nauczą się działania w grupie, współzawodnictwa. Przygotowaliśmy szereg specjalnych gier motywacyjnych i integracyjnych. Będzie przebieranie, maskowanie, budowanie szałasów, ogniska... To ma być miejsce, w którym dzieci przeżyją przygodę swojego życia.

Zapraszamy na strone AKADEMII!!!

Mateusz Kusznierewicz

Wydarzenia związane z organizacją:


NEWS
 
5.19Polscy Match Racerzy Atakują
5.18Katamarany
5.16Oiler Cup
5.9Żeglarskie mistrzostwa Polski firm budowlanych.
5.9Omega Cup Wdzydze - Otwarcie sezonu
5.7Igrzyska Olimpijskie 2016
5.6Polish Match Tour – pierwsze rozstrzygnięcia!
5.1Zakończyły się regaty o Puchar ARKI
5.1Puchar Arki 2011
4.29Puchar Świata - Hyeres
4.29Zaczyna się piąty sezon POLISH MATCH TOUR. Dwie imprezy na początek!
4.29VI Puchar KS Zatoka Puck
4.206th Université de Nantes Sailing
4.19V Regaty - Memoriał Kpt. Jacka Pawluka / Zawiadomienie
4.19Puchar Komandora JKMW Kotwica
 Najlepsze strony poświęcone żeglarstwu


© Copyright 2001-2010   sails.pl team
email: do@sails.plhosted by  © no1
Stronę wygenerowano w czasie: 0.201420068741s