Start!  |   Wydarzenia  |   Pliki  |   Video  |   Forum  |   Szkolenie  |   Galeria  |   Zawodnicy  |   Linki  |   O nas
20.10.2017
Pliki do pobrania
 

730
OPTIMIST
470
CADET
FINN
ZT2004
LOSOWE LINKI
 
The Formula Experience
Uczniowski Klub sportowy "Żeglarz" Wrocław
Czarter jachtów
SeaCat
LiMS - Żaglownia
 
MEDIA
 
 
SERWISY POGODOWE

BOATSHOW


Plik (pobierz)DataWydarzenieTypRozmiar
123 02.09.16 jpg0 kb
Wyniki oficjalne LAS 01.05.11 Puchar Arki pdf154 kb
Wyniki oficjalne LAR 01.05.11 Puchar Arki pdf167 kb
Wyniki oficjalne LAS 4,7 01.05.11 Puchar Arki pdf216 kb
LAS 4,7 wyniki po 7 wyścigach 01.05.11 Puchar Arki pdf207 kb
LAR wyniki po 7 wyścigach 01.05.11 Puchar Arki pdf164 kb
LAS po 7 wyścigach 01.05.11 Puchar Arki pdf149 kb
Zawiadomienie o regatach MMPK 03.10.10 Meczowe Mistrzostwa Polski Kobiet Regaty o Puchar Marszałka Województwa Pomorskiego pdf381 kb
RS:X kobiety - wyniki oficjalne 27.09.10 Mistrzostwa Polski w klasach olimpijskich HTM11 kb
Laser - wyniki oficjalne 27.09.10 Mistrzostwa Polski w klasach olimpijskich HTM8 kb
Laser Radial - wyniki oficjalne 27.09.10 Mistrzostwa Polski w klasach olimpijskich HTM12 kb
Finn - wyniki oficjalne 27.09.10 Mistrzostwa Polski w klasach olimpijskich HTM10 kb
470 - wyniki oficjalne 27.09.10 Mistrzostwa Polski w klasach olimpijskich htm8 kb
Wyniki po 6 wyścigach klasa RSX W 24.09.10 Mistrzostwa Polski w klasach olimpijskich pdf23 kb
Wyniki po 6 wyscigach klasa RSX M 24.09.10 Mistrzostwa Polski w klasach olimpijskich pdf41 kb
Wyniki po 6 wyścigach klasaLAS 24.09.10 Mistrzostwa Polski w klasach olimpijskich pdf39 kb
Wyniki o 6 wyścigach klasa LAR 24.09.10 Mistrzostwa Polski w klasach olimpijskich pdf29 kb
Wyniki po 6 wyścigach klasa Finn 24.09.10 Mistrzostwa Polski w klasach olimpijskich pdf23 kb
Wyniki po 6 wyścidach klasa470 24.09.10 Mistrzostwa Polski w klasach olimpijskich pdf38 kb
Wyniki oficjalne klasa 420 12.09.10 Mistrzostwa Polski pdf176 kb
Wyniki oficjalne klasa OKD 12.09.10 Mistrzostwa Polski pdf83 kb
Wyniki oficjalne klasa LAR 12.09.10 Mistrzostwa Polski pdf142 kb
Wyniki oficjalne klasa FD 12.09.10 Mistrzostwa Polski pdf51 kb
Wyniki oficjalne klasa Europa 12.09.10 Mistrzostwa Polski pdf131 kb
Wyniki końcowe klasa 420 12.09.10 Mistrzostwa Polski pdf176 kb
Wyniki po 4 wyścigach 11.09.10 Mistrzostwa Polski pdf124 kb
Wyniki po 4 wyścigach FD 11.09.10 Mistrzostwa Polski pdf47 kb
Wyniki po 4 wyścigach Europa 11.09.10 Mistrzostwa Polski pdf108 kb
Wyniki po 4 wyścigach 11.09.10 Mistrzostwa Polski pdf150 kb
Puchar Dyrektora MOSiR Gdańsk - Zawiadomienie o regatach 12.08.10 Regaty o Puchar Dyrektora MOSiR Gdańsk doc79 kb
Zawiadomienie o regatach - Morskie Żeglarskie Mistrzostwa Polski 12.08.10 Morskie Żeglarskie Mistrzostwa Polski doc47 kb
Zawiadomienie o regatach 02.08.10 Mistrzostwa Polski w klasach olimpijskich pdf263 kb
Zawiadomienie MPK w MR 30.07.10 Gdańsk Górki Zachodnie pdf391 kb
Zawiadomienie, MP w klasach nieolimpijskich 30.07.10 Gdańsk Górki Zachodnie pdf261 kb
PMG - wyniki po 2 dniu LAS 14.07.10 Gdynia Sailing Days pdf55 kb
PMG - wyniki po 2 dniu LAR 14.07.10 Gdynia Sailing Days pdf53 kb
PMG - wyniki po 2 dniu L 4,7 open 14.07.10 Gdynia Sailing Days pdf58 kb
PMG - wyniki po 2 dniu L 4,7 M 14.07.10 Gdynia Sailing Days pdf69 kb
PMG - wyniki po 2 dniu L 4,7 K 14.07.10 Gdynia Sailing Days pdf55 kb
PMG - Wyniki po 2 dniu Europa 14.07.10 Gdynia Sailing Days pdf56 kb
Wyniki Snipe 11.07.10 BALTIC SAIL Nord Cup 2010 pdf34 kb
Wyniki Hornet 11.07.10 BALTIC SAIL Nord Cup 2010 pdf45 kb
Wyniki Hobbie 16 11.07.10 BALTIC SAIL Nord Cup 2010 pdf53 kb
Wyniki Finn 11.07.10 BALTIC SAIL Nord Cup 2010 pdf31 kb
Wyniki 505 11.07.10 BALTIC SAIL Nord Cup 2010 pdf36 kb
Wyniki Europa 11.07.10 BALTIC SAIL Nord Cup 2010 pdf69 kb
Wyniki końcowe regat o Puchar Mariny Gdańsk 2010 23.06.10 Puchar Mariny Gdańsk 2010 PDF96 kb
Wyniki LAR 13.06.10 Star Makers-Puchar Gdańska pdf71 kb
Wyniki 470 13.06.10 Star Makers-Puchar Gdańska pdf51 kb
Wyniki 420 13.06.10 Star Makers-Puchar Gdańska pdf94 kb
Wyniki RSX 13.06.10 Star Makers-Puchar Gdańska pdf36 kb
Wyniki 29er 13.06.10 Star Makers-Puchar Gdańska pdf32 kb
Wyniki Techno 01.06.10 Puchar PZZ pdf173 kb
Wyniki Słonka 01.06.10 Puchar PZZ pdf151 kb
Wyniki RSX Chłopcy 01.06.10 Puchar PZZ pdf156 kb
Wyniki RSX Dziewczęta 01.06.10 Puchar PZZ pdf153 kb
Wyniki O-Dinghy 01.06.10 Puchar PZZ pdf154 kb
Wyniki L\ 01.06.10 Puchar PZZ pdf161 kb
Wyniki LAS 4,7 01.06.10 Puchar PZZ pdf177 kb
Wyniki LAR 01.06.10 Puchar PZZ pdf157 kb
Wyniki FD 01.06.10 Puchar PZZ pdf150 kb
Wyniki Europa 01.06.10 Puchar PZZ pdf159 kb
Wyniki Cadet 01.06.10 Puchar PZZ pdf176 kb
Wyniki 420 01.06.10 Puchar PZZ pdf172 kb
Wyniki 29er 01.06.10 Puchar PZZ pdf146 kb
Wyniki L\ 24.05.10 Puchar Przewodnicz?cego Rady Miasta Gda?ska pdf246 kb
Wyniki 420 24.05.10 Puchar Przewodnicz?cego Rady Miasta Gda?ska pdf382 kb
Wyniki RSX mężczyźni 23.05.10 Puchar PZZ w klasach Olimpijskich pdf158 kb
Wyniki RSX kobiety 23.05.10 Puchar PZZ w klasach Olimpijskich pdf164 kb
Wyniki LAS 23.05.10 Puchar PZZ w klasach Olimpijskich pdf160 kb
Wyniki LAR 23.05.10 Puchar PZZ w klasach Olimpijskich pdf169 kb
Wyniki Finn 23.05.10 Puchar PZZ w klasach Olimpijskich pdf151 kb
Wyniki 470 23.05.10 Puchar PZZ w klasach Olimpijskich pdf164 kb
Wyniki 49er 23.05.10 Puchar PZZ w klasach Olimpijskich pdf150 kb
Wyniki oficjalne LAS 4,7 02.05.10 Puchar Arki pdf234 kb
Wyniki oficjalne LAR 02.05.10 Puchar Arki pdf177 kb
Wyniki oficjalne LAS 02.05.10 Puchar Arki pdf135 kb
Wyniki LAS po 7 01.05.10 Puchar Arki pdf135 kb
Wyniki LAS 4,7 po 6 01.05.10 Puchar Arki pdf234 kb
Wyniki LAR po 6 01.05.10 Puchar Arki pdf177 kb
Wyniki LAR po 3 wyścigach 30.04.10 Puchar Arki pdf166 kb
Wyniki Laser 4.7 po 3 wyścigach 30.04.10 Puchar Arki pdf210 kb
Japońska gazeta internetowa z tekstem dot. Katynia 11.04.10 Inne informacje 2010 pdf312 kb
Japońska gazeta internetowa z tekstem dot. Katynia 11.04.10 Inne informacje 2010 pdf275 kb
Japońska gazeta internetowa z tekstem dot. Katynia 11.04.10 Inne informacje 2010 pdf261 kb
Wyniki Blue Cup 2009 / podesłane przez Przemysława Skibińskiego 12.11.09 Blue Cup pdf26 kb
Wyniki w klasach Laser, Laser Radial, Finn 06.10.09 Meczowe Mistrzostwa Polski w klasach olimpijskich 2009 pdf496 kb
Wyniki klasy 470 K i M 06.10.09 Meczowe Mistrzostwa Polski w klasach olimpijskich 2009 pdf414 kb
Oficjalne wyniki Mistrzostw Polski 2009 w klasie OK-dinghy 13.09.09 Mistrzostwa Polski 2009 w klasie OK-Dinghy pdf162 kb
Wyniki regat LAS 23.07.09 Gdynia Sailing Days 2009 rtf76 kb
Wyniki regat LAS 4.7 DZ 23.07.09 Gdynia Sailing Days 2009 rtf189 kb
Wyniki regat LAS 4.7 CH 23.07.09 Gdynia Sailing Days 2009 rtf0 kb
Wyniki regat LAR K 23.07.09 Gdynia Sailing Days 2009 rtf72 kb
Wyniki regat LAR CH 23.07.09 Gdynia Sailing Days 2009 rtf112 kb
Wyniki regat 23.07.09 Gdynia Sailing Days 2009 rtf72 kb
LAS 4.7 dziewczęta po II dniu 21.07.09 Gdynia Sailing Days 2009 rtf159 kb
LAS 4.7 chłopaki po II dniu 21.07.09 Gdynia Sailing Days 2009 rtf230 kb
LAS po II dniu 21.07.09 Gdynia Sailing Days 2009 rtf66 kb
LAR kobiety po II dniu 21.07.09 Gdynia Sailing Days 2009 rtf62 kb
LAR chłopaki po II dniu 21.07.09 Gdynia Sailing Days 2009 rtf95 kb
470 po II dniu 21.07.09 Gdynia Sailing Days 2009 rtf62 kb
Skippi 650 wyniki nieoficjalne 3.07 03.07.09 ORVALDI Euro Cup 2009 pdf174 kb
Omega Standard wyniki nieoficjalne 3.07 03.07.09 ORVALDI Euro Cup 2009 pdf150 kb
Omega Sport wyniki nieoficjalne 3.07 03.07.09 ORVALDI Euro Cup 2009 pdf160 kb
NOR - MChTŻ 2009 05.06.09 Międzynarodowy Chojnicki Tydzień Żeglarski 2009 doc67 kb
Wyniki oficjalne RSX mężczyzn 24.05.09 Puchar PZŻ AOC 2009 htm10 kb
Wyniki oficjalne RSX kobiet 24.05.09 Puchar PZŻ AOC 2009 htm10 kb
Wyniki oficjalne Laser 24.05.09 Puchar PZŻ AOC 2009 htm11 kb
Wyniki oficjalne Laser Radial 24.05.09 Puchar PZŻ AOC 2009 htm11 kb
Wyniki oficjalne Finn 24.05.09 Puchar PZŻ AOC 2009 htm11 kb
Wyniki oficjalne 470 24.05.09 Puchar PZŻ AOC 2009 htm16 kb
Dzień trzeci - wyniki RSX mężczyzn 23.05.09 Puchar PZŻ AOC 2009 htm14 kb
Dzień trzeci - wyniki RSX kobiet 23.05.09 Puchar PZŻ AOC 2009 htm12 kb
Dzień trzeci - wyniki Laser 23.05.09 Puchar PZŻ AOC 2009 htm18 kb
Dzień trzeci - wyniki Laser Radial 23.05.09 Puchar PZŻ AOC 2009 htm12 kb
Dzień trzeci - wyniki Finn 23.05.09 Puchar PZŻ AOC 2009 htm13 kb
Dzień trzeci - wyniki 470 23.05.09 Puchar PZŻ AOC 2009 htm14 kb
Dzień drugi-wyniki RSX mężczyzn 22.05.09 Puchar PZŻ AOC 2009 htm12 kb
Dzień drugi-wyniki RSX kobiet 22.05.09 Puchar PZŻ AOC 2009 htm10 kb
Dzień drugi-wyniki Laser 22.05.09 Puchar PZŻ AOC 2009 htm16 kb
Dzień drugi-wyniki Laser Radial 22.05.09 Puchar PZŻ AOC 2009 htm10 kb
Dzień drugi-wyniki Finn 22.05.09 Puchar PZŻ AOC 2009 htm11 kb
Dzień drugi-wyniki 470 22.05.09 Puchar PZŻ AOC 2009 htm10 kb
Dzień pierwszy - wyniki RSX mężczyzn 21.05.09 Puchar PZŻ AOC 2009 htm10 kb
Dzień pierwszy - wyniki RSX kobiet 21.05.09 Puchar PZŻ AOC 2009 htm9 kb
Dzień pierwszy - wyniki Laser 21.05.09 Puchar PZŻ AOC 2009 htm12 kb
Dzień pierwszy - wyniki Laser Radial 21.05.09 Puchar PZŻ AOC 2009 htm9 kb
Dzień pierwszy - wyniki Finn 21.05.09 Puchar PZŻ AOC 2009 htm9 kb
Dzień pierwszy - wyniki 470 21.05.09 Puchar PZŻ AOC 2009 htm8 kb
Zawiadomienie o regatach 19.05.09 VI Gdańskie Otwarcie Sezonu Żeglarskiego doc30 kb
Formularz zgłoszeniowy 19.05.09 VI Gdańskie Otwarcie Sezonu Żeglarskiego pdf124 kb
Harmonogram wydarzeń pod masztem flagowym 19.05.09 VI Gdańskie Otwarcie Sezonu Żeglarskiego pdf215 kb
Harmonogram wydarzeń - Motlawa i Targ Rybny 19.05.09 VI Gdańskie Otwarcie Sezonu Żeglarskiego pdf171 kb
Zawiadomienie o regatach 12.05.09 Puchar Przewodniczącego Rady Miasta Gdańska 2009 pdf66 kb
Oficjalne wyniki grupy złotej 10.05.09 Puchar Pucka OPT 2009 htm29 kb
Oficjalne wyniki grupy srebrnej 10.05.09 Puchar Pucka OPT 2009 htm29 kb
Puchar Arki wyniki regat LAS 4,7 03.05.09 Puchar Arki 2009 rtf223 kb
Puchar Arki wyniki regat LAS 03.05.09 Puchar Arki 2009 rtf104 kb
Puchar Arki wyniki regat LAR 03.05.09 Puchar Arki 2009 rtf180 kb
Wyniki po 8 wyścigach LAS 01.05.09 Puchar Arki 2009 rtf104 kb
Wyniki po 8 wyścigach LAR 01.05.09 Puchar Arki 2009 rtf180 kb
Wyniki po 8 wyscigach Laser 4,7 01.05.09 Puchar Arki 2009 rtf224 kb
Wyniki po 4 wyścigach LAS 01.05.09 Puchar Arki 2009 rtf88 kb
Wyniki po 4 wyścigach LAR 01.05.09 Puchar Arki 2009 rtf142 kb
Wyniki po 4 wyścigach Las 4,7 01.05.09 Puchar Arki 2009 rtf186 kb
Zawiadomienie o regatach 21.04.09 Długodystansowe Mistrzostwa Małopolski doc333 kb
Zawiadomienie o regatach 21.04.09 Ogólnopolskie Otwarcie Sezonu Żeglarskiego 2009 doc154 kb
Zawiadomienie o regatach 26.03.09 Puchar Petryli 2009 doc75 kb
Zawiadomienie o regatach 18.03.09 Rybnickie Regaty Żeglarskie 2009 pdf60 kb
Program targów 11.03.09 Targi Wiatr i Woda 2009 doc146 kb
Zgłoszenie do udziału w PMT 2009 04.03.09 Polish Match Tour 2009 doc88 kb
Kalendarz Jachtów Morskich 2009 27.01.09 Morski Ośrodek Regatowy pdf78 kb
Zgłoszenie do regat 01.12.08 IX Regaty Unity Line doc35 kb
Zawiadomienie o regatach 01.12.08 IX Regaty Unity Line doc52 kb
Harmonogram regat 01.12.08 IX Regaty Unity Line doc41 kb
Zawiadomienie o regatach 06.10.08 Puchar Rybnika - Interpuchar 2008 doc306 kb
Wyniki Optimist 15.09.08 Puchar Prezydenta Krakowa 2008 htm4 kb
Wyniki Optimist gr. A 15.09.08 Puchar Prezydenta Krakowa 2008 htm5 kb
Wyniki Optimist gr. B 15.09.08 Puchar Prezydenta Krakowa 2008 htm20 kb
Wyniki klasy Laser 4.7 15.09.08 Puchar Prezydenta Krakowa 2008 htm2 kb
Wyniki klasy Europa 15.09.08 Puchar Prezydenta Krakowa 2008 htm3 kb
Wyniki 09.09.08 Regaty Bursztynowe 2008 rtf136 kb
Wyniki L\ 07.09.08 AMP AOC, 420, L'Equipe 2008 pdf52 kb
Wyniki 420 07.09.08 AMP AOC, 420, L'Equipe 2008 pdf50 kb
Wyniki 470 07.09.08 AMP AOC, 420, L'Equipe 2008 pdf51 kb
Wyniki Laser 07.09.08 AMP AOC, 420, L'Equipe 2008 pdf52 kb
Wyniki RSX 07.09.08 AMP AOC, 420, L'Equipe 2008 pdf53 kb
Zawiadomienie o regatach 03.09.08 Puchar Prezydenta Krakowa 2008 doc189 kb
Wyniki - chłopcy - Grupa Złota 31.08.08 MŚ juniorów klasy Laser 4.7 2008 htm41 kb
Wyniki - chłopcy - Grupa Srebrna 31.08.08 MŚ juniorów klasy Laser 4.7 2008 htm42 kb
Wyniki - chłopcy - Grupa Brązowa 31.08.08 MŚ juniorów klasy Laser 4.7 2008 htm38 kb
Wyniki - chłopcy - Grupa Szmaragdowa 31.08.08 MŚ juniorów klasy Laser 4.7 2008 htm38 kb
Wyniki - dziewczyny - Złota Grupa 31.08.08 MŚ juniorów klasy Laser 4.7 2008 htm35 kb
Wyniki - dziewczyny - srebrna grupa 31.08.08 MŚ juniorów klasy Laser 4.7 2008 htm32 kb
Wyniki Top - Cat K2 25.08.08 Morskie Mistrzostwa Katamaranów Sopot 2008 HTM5 kb
Wyniki Top - Cat K1 25.08.08 Morskie Mistrzostwa Katamaranów Sopot 2008 HTM5 kb
Wyniki OK - Dinghy 25.08.08 Morskie Mistrzostwa Katamaranów Sopot 2008 HTM8 kb
Wyniki K - 20 25.08.08 Morskie Mistrzostwa Katamaranów Sopot 2008 HTM6 kb
Wyniki Hobie - Cat 16 25.08.08 Morskie Mistrzostwa Katamaranów Sopot 2008 HTM5 kb
Wyniki FINN 25.08.08 Morskie Mistrzostwa Katamaranów Sopot 2008 HTM6 kb
Wyniki F-18 25.08.08 Morskie Mistrzostwa Katamaranów Sopot 2008 HTM5 kb
MMK Sopot 2008 A_Cat 25.08.08 Morskie Mistrzostwa Katamaranów Sopot 2008 HTM5 kb
Wyniki samotników 20.08.08 VIII Regaty Unity Line xls48 kb
Wyniki III grupy otwartej 20.08.08 VIII Regaty Unity Line xls59 kb
Wyniki II grupy otwartej 20.08.08 VIII Regaty Unity Line xls61 kb
Wyniki I grupy otwartej 20.08.08 VIII Regaty Unity Line xls63 kb
Wyniki Oldtimerów 20.08.08 VIII Regaty Unity Line xls56 kb
Wyniki jachtów lekkich bez pomiarów 20.08.08 VIII Regaty Unity Line xls51 kb
Wyniki KWR gr. II 20.08.08 VIII Regaty Unity Line xls57 kb
Wyniki KWR gr. I 20.08.08 VIII Regaty Unity Line xls54 kb
NoR - ZoR 20.08.08 Międzynarodowy Chojnicki Tydzień Żeglarski 2008 pdf193 kb
Wyniki oficjalne Laser 4.7 12.08.08 Puchar Europy kl. LAS, LAR, LAS 4.7 2008 htm26 kb
Wyniki oficjalne Laser 12.08.08 Puchar Europy kl. LAS, LAR, LAS 4.7 2008 htm14 kb
Wyniki oficjalne Laser Radial 12.08.08 Puchar Europy kl. LAS, LAR, LAS 4.7 2008 htm17 kb
Zawiadomienie o regatach 29.07.08 Puchar Prezydenta Miasta Gdańska 2008 pdf65 kb
Lista zawodników 08.07.08 BPH TFI Olympic Cup 2008 doc123 kb
Wyniki regat z Olecka 5-6.07 08.07.08 PGNiG Bezpieczne Mazury Delphia 24 Cup doc120 kb
Wyniki oficjalne 07.07.08 ORVALDI Euro Cup 2008 rtf252 kb
Wyniki 5.07 06.07.08 ORVALDI Euro Cup 2008 rtf236 kb
Wyniki na dzień 4.07 04.07.08 ORVALDI Euro Cup 2008 rtf210 kb
Wyniki Optimist gr. B 04.07.08 Regaty o Puchar Leonida Teligi 2008 rtf400 kb
Wyniki Optimist gr. A 04.07.08 Regaty o Puchar Leonida Teligi 2008 rtf91 kb
Wyniki regat 29.06.08 Spray Cup 2008 rtf160 kb
Program regat 26.06.08 Regaty o Puchar Banku Zachodniego WBK S.A. doc26 kb
Zawiadomienie o regatach 26.06.08 Regaty o Puchar Banku Zachodniego WBK S.A. doc159 kb
Puchar NIVEA Polska 2008 - Optimist grupa B 16.06.08 Nivea - Błękitne Żagle rtf292 kb
Puchar NIVEA Polska 2008 - wyniki Optimist grupy A 16.06.08 Nivea - Błękitne Żagle rtf132 kb
Puchar NIVEA Polska 2008 - wyniki grupy NIVEA Błękitne Żagle 16.06.08 Nivea - Błękitne Żagle rtf164 kb
Zawiadomienie o regatach 07.06.08 Memoriał B. Knasieckiego 2008 pdf25 kb
Wyniki wyścigu medalowego RSX 01.06.08 Puchar PZŻ AOC 2008 htm9 kb
Wyniki oficjalne RSX 01.06.08 Puchar PZŻ AOC 2008 htm10 kb
Wyniki wyścigu medalowego RSX kobiet 01.06.08 Puchar PZŻ AOC 2008 htm9 kb
Wyniki oficjalne RSX kobiet 01.06.08 Puchar PZŻ AOC 2008 htm7 kb
Wyniki wyścigu medalowego Laser 01.06.08 Puchar PZŻ AOC 2008 htm10 kb
Wyniki oficjalne Laser 01.06.08 Puchar PZŻ AOC 2008 htm15 kb
Wyniki wyścigu medalowego Laser Radial 01.06.08 Puchar PZŻ AOC 2008 htm10 kb
Wyniki oficjalne Laser Radial 01.06.08 Puchar PZŻ AOC 2008 htm10 kb
Wyniki oficjalne Finn 01.06.08 Puchar PZŻ AOC 2008 htm9 kb
470 wyniki wyścigu medalowego 01.06.08 Puchar PZŻ AOC 2008 htm14 kb
Wyniki oficjalne 470 01.06.08 Puchar PZŻ AOC 2008 htm7 kb
Wyniki oficjalne 30.05.08 Kommodores Cup w YKP Gdynia 2008 pdf15 kb
Wyścig 7 30.05.08 Kommodores Cup w YKP Gdynia 2008 pdf16 kb
Wyścig 6 30.05.08 Kommodores Cup w YKP Gdynia 2008 pdf14 kb
Wyścig 5 30.05.08 Kommodores Cup w YKP Gdynia 2008 pdf14 kb
Wyścig 4 30.05.08 Kommodores Cup w YKP Gdynia 2008 pdf14 kb
Wyścig 3 30.05.08 Kommodores Cup w YKP Gdynia 2008 pdf16 kb
Wyścig 2 30.05.08 Kommodores Cup w YKP Gdynia 2008 pdf16 kb
Wyścig 1 30.05.08 Kommodores Cup w YKP Gdynia 2008 pdf14 kb
Karta zgłoszenia do regat 28.05.08 Puchar Mariny Gdańsk 2008 doc31 kb
Zawiadomienie o regatach 28.05.08 Puchar Mariny Gdańsk 2008 doc0 kb
Wyniki oficjalne klasy Techno 293 25.05.08 Puchar PZŻ klas nieolimpijskich 2008 doc115 kb
Wyniki oficjalne klasy Słonka 25.05.08 Puchar PZŻ klas nieolimpijskich 2008 doc50 kb
Wyniki oficjalne klasy RSX 25.05.08 Puchar PZŻ klas nieolimpijskich 2008 doc82 kb
Wyniki oficjalne klasy OK Dinghy 25.05.08 Puchar PZŻ klas nieolimpijskich 2008 doc67 kb
Wyniki oficjalne klasy LEquipe 25.05.08 Puchar PZŻ klas nieolimpijskich 2008 doc55 kb
Wyniki oficjalne klasy Laser 4.7 25.05.08 Puchar PZŻ klas nieolimpijskich 2008 doc168 kb
Wyniki oficjalne klasy Laser Radial 25.05.08 Puchar PZŻ klas nieolimpijskich 2008 doc79 kb
Wyniki oficjalne klasy Europa 25.05.08 Puchar PZŻ klas nieolimpijskich 2008 doc69 kb
Wyniki oficjalne klasy Cadet 25.05.08 Puchar PZŻ klas nieolimpijskich 2008 doc105 kb
Wyniki oficjalne klasy 505 25.05.08 Puchar PZŻ klas nieolimpijskich 2008 doc47 kb
Wyniki oficjalne klasy 420 25.05.08 Puchar PZŻ klas nieolimpijskich 2008 doc93 kb
Puchar PZZ wyniki częsciowe klasa Techno 293 25.05.08 Puchar PZŻ klas nieolimpijskich 2008 doc106 kb
Puchar PZŻ wyniki częściowe klasa Słonka 25.05.08 Puchar PZŻ klas nieolimpijskich 2008 doc49 kb
Puchar PZŻ wyniki częściowe klasa RSX 25.05.08 Puchar PZŻ klas nieolimpijskich 2008 doc76 kb
Puchar PZŻ wyniki po 7 wyścigach klasa OKD 25.05.08 Puchar PZŻ klas nieolimpijskich 2008 doc63 kb
Puchar PZŻ wyniki po 7 wyścigach klasa Lequipe 25.05.08 Puchar PZŻ klas nieolimpijskich 2008 doc54 kb
Puchar PZŻ wyniki po 7 wyścigach klasa LAS 4,7 25.05.08 Puchar PZŻ klas nieolimpijskich 2008 doc145 kb
Puchar PZŻ wyniki po 7 wyścigach klasa Europa 25.05.08 Puchar PZŻ klas nieolimpijskich 2008 doc59 kb
Puchar PZŻ wyniki po 7 wyścigach klasa Cadet 25.05.08 Puchar PZŻ klas nieolimpijskich 2008 doc92 kb
Puchar PZŻ wyniki po 7 wyścigach klasa 505 25.05.08 Puchar PZŻ klas nieolimpijskich 2008 doc44 kb
Puchar PZŻ wyniki po 7 wyścigach klasa 420 25.05.08 Puchar PZŻ klas nieolimpijskich 2008 doc80 kb
Puchar PZŻ wyniki po 7 wyścigach klasa LAR 25.05.08 Puchar PZŻ klas nieolimpijskich 2008 doc73 kb
Grupa złota 12.05.08 Puchar Pucka Optimist 2008 htm33 kb
Grupa srebrna 12.05.08 Puchar Pucka Optimist 2008 htm33 kb
Formularz zgłoszeniowy 07.05.08 Gdańskie Otwarcie Sezonu Żeglarskiego 2008 doc350 kb
Zawiadomienie o imprezie 07.05.08 Gdańskie Otwarcie Sezonu Żeglarskiego 2008 doc397 kb
Wyniki Pucharu ARKI klasa LAS 4.7 03.05.08 Puchar Arki 2008 pdf169 kb
Wyniki Pucharu ARKI klasa LAS 03.05.08 Puchar Arki 2008 pdf46 kb
Wyniki Pucharu ARKI klasa LAR 03.05.08 Puchar Arki 2008 pdf71 kb
Harmonogram regat 20.04.08 VIII Regaty Unity Line doc39 kb
Zawiadomienie o regatach 03.04.08 Rybnickie Regaty Żeglarskie - Puchar Elektrowni Rybnik 2008 doc53 kb
Program targów 15.03.08 Targi Wiatr i Woda 2008 doc139 kb
ranking ISAF klasy RSX kobiet z dnia 5.03 11.03.08 rankingi 2008 xls33 kb
ranking ISAF klasy RSX mężczyzn z dnia 5.03 11.03.08 rankingi 2008 xls49 kb
Formularz rejestracyjny 07.03.08 Toyota Sopot Match Race Qulifier 2008 doc53 kb
Zawiadomienie o regatach 07.03.08 Toyota Sopot Match Race Qulifier 2008 pdf62 kb
Zawiadomienie o regatach 22.02.08 UTEX Ski-Yachting 2008 pdf70 kb
Wyniki końcowe 28.12.07 Mistrzostwa Południowej Afryki 4.7 pdf26 kb
Wyniki 16.10.07 Puchar Zarządu Głównego AZS w Match Racingu doc81 kb
Program regat 10.10.07 Meczowe MP w klasie Optymist 2007 pdf297 kb
Zawiadomienie o regatach 01.10.07 Puchar Rybnika - Interpuchar 2007 doc37 kb
Wyniki oficjalne kobiet 18.09.07 MP FWC 2007 rtf70 kb
Wyniki oficjalne 18.09.07 MP FWC 2007 rtf218 kb
Wyniki oficjalne 03.09.07 ME klasy 505 2007 rtf277 kb
Wyniki oficjalne Splash 02.09.07 Mistrzostwa Polski klas nieolimpijskich 2007 rtf79 kb
Wyniki oficjalne Laser Radial 02.09.07 Mistrzostwa Polski klas nieolimpijskich 2007 rtf312 kb
Wyniki oficjalne ISA 407 02.09.07 Mistrzostwa Polski klas nieolimpijskich 2007 rtf142 kb
Wyniki oficjalne Latający Holender 02.09.07 Mistrzostwa Polski klas nieolimpijskich 2007 rtf67 kb
Wyniki oficjalne Europa 02.09.07 Mistrzostwa Polski klas nieolimpijskich 2007 rtf216 kb
Wyniki oficjalne 420 02.09.07 Mistrzostwa Polski klas nieolimpijskich 2007 rtf211 kb
Wyniki samotników 26.08.07 VII Regaty Unity Line xls51 kb
Wyniki III grupy Open 26.08.07 VII Regaty Unity Line xls61 kb
Wyniki II grupy Open 26.08.07 VII Regaty Unity Line xls60 kb
Wyniki I grupy Open 26.08.07 VII Regaty Unity Line xls47 kb
Wyniki oldtimerów 26.08.07 VII Regaty Unity Line xls48 kb
Wyniki grupy II z pomiarem KWR 26.08.07 VII Regaty Unity Line xls57 kb
Wyniki grupy I z pomiarem KWR 26.08.07 VII Regaty Unity Line xls53 kb
Wyniki grupy z pomiarem IMS 26.08.07 VII Regaty Unity Line xls58 kb
Wyniki oficjalne Laser 4.7 Women Under 18 26.08.07 Puchar Europy kl. LAS, LAR, LAS 4.7 htm11 kb
Wyniki oficjalne Laser 4.7 Men Under 18 26.08.07 Puchar Europy kl. LAS, LAR, LAS 4.7 htm19 kb
Wyniki oficjalne Laser 4.7 Men Under 15 26.08.07 Puchar Europy kl. LAS, LAR, LAS 4.7 htm8 kb
Oficjalne wyniki Laser 4.7 26.08.07 Puchar Europy kl. LAS, LAR, LAS 4.7 htm26 kb
Wyniki oficjalne Laser Under 21 26.08.07 Puchar Europy kl. LAS, LAR, LAS 4.7 htm16 kb
Wyniki oficjalne Laser Under 19 26.08.07 Puchar Europy kl. LAS, LAR, LAS 4.7 htm11 kb
Wyniki oficjalne Laser 26.08.07 Puchar Europy kl. LAS, LAR, LAS 4.7 htm23 kb
Wyniki oficjalne Laser Radial Women 26.08.07 Puchar Europy kl. LAS, LAR, LAS 4.7 htm10 kb
Wyniki oficjalne Laser Radial Under 19 26.08.07 Puchar Europy kl. LAS, LAR, LAS 4.7 htm17 kb
Wyniki oficjalne Laser Radial Under 17 26.08.07 Puchar Europy kl. LAS, LAR, LAS 4.7 htm8 kb
Wyniki oficjalne Laser Radial 26.08.07 Puchar Europy kl. LAS, LAR, LAS 4.7 htm21 kb
Wyniki po czterech wyścigach 03.08.07 Allegro.pl Cup 2007 pdf89 kb
Wyniki juniorek po dwóch wyścigach 29.07.07 MŚ RS:X Juniorów 2007 HTM11 kb
Wyniki juniorów po dwóch wyścigach 29.07.07 MŚ RS:X Juniorów 2007 htm20 kb
Wyniki kobiet po dwóch wyścigach 29.07.07 MŚ RS:X Juniorów 2007 htm5 kb
Wyniki mężczyzn po dwóch wyścigach 29.07.07 MŚ RS:X Juniorów 2007 htm7 kb
Wyniki Optymist gr. B 26.07.07 Regaty o Puchar Księcia Warcisława rtf157 kb
Wyniki Optymist gr. A 26.07.07 Regaty o Puchar Księcia Warcisława rtf126 kb
Wyniki Laser 26.07.07 Regaty o Puchar Księcia Warcisława rtf59 kb
Wyniki Laser 4.7 26.07.07 Regaty o Puchar Księcia Warcisława rtf79 kb
Zawiadomienie o regatach 13.07.07 Puchar Polski FWC doc43 kb
Zawiadomienie o regatach 13.07.07 Regaty o Puchar Księcia Warcisława doc48 kb
Wyniki Funboard 24.06.07 Kamień Pomorski Cup rtf117 kb
Wyniki FW 24.06.07 Kamień Pomorski Cup rtf187 kb
Zawiadomienie o regatach 22.06.07 10-lecie Mariny Gdańsk pdf197 kb
Wyniki Omega Standard 12.06.07 Nord Cup 2007 pdf79 kb
Wyniki Omega Sport 12.06.07 Nord Cup 2007 pdf81 kb
Wyniki jachtów morskich - grupa II 12.06.07 Nord Cup 2007 pdf76 kb
Wyniki jachtów morskich - grupa I 12.06.07 Nord Cup 2007 pdf75 kb
Wyniki 505 12.06.07 Nord Cup 2007 pdf77 kb
Zawiadomienie o regatach 12.06.07 Kamień Pomorski Cup doc48 kb
Program 05.06.07 Toyota Sopot Match Race 2007 pdf297 kb
Wyniki oficjalne Techno 293 03.06.07 Puchar PZŻ klas międzynarodowych 2007 rtf251 kb
Wyniki oficjalne Ok Dinghy 03.06.07 Puchar PZŻ klas międzynarodowych 2007 rtf158 kb
Wyniki oficjalne Lequipe 03.06.07 Puchar PZŻ klas międzynarodowych 2007 rtf125 kb
Wyniki oficjalne Laser 4.7 03.06.07 Puchar PZŻ klas międzynarodowych 2007 rtf252 kb
Wyniki oficjalne Laser Radial 03.06.07 Puchar PZŻ klas międzynarodowych 2007 rtf146 kb
Wyniki oficjalne Europa 03.06.07 Puchar PZŻ klas międzynarodowych 2007 rtf102 kb
Wyniki oficjalne Delphia 24 03.06.07 Puchar PZŻ klas międzynarodowych 2007 rtf66 kb
Wyniki oficjalne Cadet 03.06.07 Puchar PZŻ klas międzynarodowych 2007 rtf265 kb
Wyniki oficjalne 420 03.06.07 Puchar PZŻ klas międzynarodowych 2007 rtf165 kb
Zawiadomienie o regatach 02.06.07 AMP kl. OPT, LAS 4.7, E doc45 kb
Wyniki kobiet, dzień piąty 28.05.07 Regaty kwalifikacyjne do regat PreOlympic RSX rtf93 kb
Wyniki mężczyzn, dzień piąty 28.05.07 Regaty kwalifikacyjne do regat PreOlympic RSX rtf92 kb
Wyniki kobiet, dzień drugi 25.05.07 Regaty kwalifikacyjne do regat PreOlympic RSX rtf77 kb
Wyniki mężczyzn, dzień drugi 25.05.07 Regaty kwalifikacyjne do regat PreOlympic RSX rtf77 kb
Zawiadomienie Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej i Gimnazjalnej 21.05.07 Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej i Gimnazjalnej pdf67 kb
Wyniki Tornado 13.05.07 Puchar PZŻ AOC 2007 rtf70 kb
Wyniki RSX mężczyzn 13.05.07 Puchar PZŻ AOC 2007 rtf99 kb
Wyniki RSX kobiet 13.05.07 Puchar PZŻ AOC 2007 rtf125 kb
Wyniki Laser 13.05.07 Puchar PZŻ AOC 2007 rtf187 kb
Wyniki Laser Radial 13.05.07 Puchar PZŻ AOC 2007 rtf135 kb
Wyniki Finn 13.05.07 Puchar PZŻ AOC 2007 rtf92 kb
Wyniki 470 13.05.07 Puchar PZŻ AOC 2007 rtf141 kb
Zawiadomienie o regatach 11.05.07 Puchar Prezesa ZOZŻ doc75 kb
Zawiadomienie o regatach 30.04.07 Memoriał Tony'ego Halika doc79 kb
Zawiadomienie o regatach 23.04.07 Puchar Starosty Powiatu Chojnickiego pdf60 kb
Terminologia używana przez sędziów podczas regat meczowych. Autor: Zosua Truchanowicz 29.03.07 Match - racing pdf128 kb
Jak uzyskać zaproszenie na regaty meczowego Pucharu Świata. 29.03.07 Match - racing pdf144 kb
Wybrane przykłady rozwiązań taktycznych w walce przedstartowej w regatch meczowych. Autorką jest Natalia Ruwińska. 29.03.07 Match - racing pdf305 kb
Zawiadomienie o regatach 28.03.07 Puchar Boatshow pdf40 kb
Zawiadomienie o Regatach 27.03.07 Regaty Otwarcia Sezonu Charzykowy pdf39 kb
Zawiadomienie o wiosennych regatach w Rybniku 07.03.07 Puchar Elektrowni Rybnik 2007 doc55 kb
Komunikat o konferencji 07.03.07 Konferencja "Bezpieczeństo w Jachtingu" doc82 kb
Zawiadomienie o regatach 08.11.06 XII Zimowe Regaty Barbórkowe doc30 kb
Wyniki RS:X 16.10.06 Akademickie MP 2006 rtf84 kb
Wyniki OK Dinghy 16.10.06 Akademickie MP 2006 rtf72 kb
Wyniki Laser 16.10.06 Akademickie MP 2006 rtf57 kb
Wyniki Laser Radial 16.10.06 Akademickie MP 2006 rtf54 kb
Wyniki Finn 16.10.06 Akademickie MP 2006 rtf81 kb
Wyniki Europa 16.10.06 Akademickie MP 2006 rtf58 kb
Wyniki 470 16.10.06 Akademickie MP 2006 rtf71 kb
Klasyfikacja Medalowa Laser 08.10.06 Mistrzostwa Polski w klasach olimpijskich htm45 kb
Klasyfikacja medalowa Laser Radial kobiet 08.10.06 Mistrzostwa Polski w klasach olimpijskich htm45 kb
Klasyfikcja medalowa Laser Radial 08.10.06 Mistrzostwa Polski w klasach olimpijskich htm46 kb
Klasyfikacja medalowa 470 08.10.06 Mistrzostwa Polski w klasach olimpijskich htm70 kb
Wyniki oficjalne Tornado 08.10.06 Mistrzostwa Polski w klasach olimpijskich rtf61 kb
Wyniki oficjalne Laser 08.10.06 Mistrzostwa Polski w klasach olimpijskich rtf205 kb
Wyniki oficjalne, Laser Radial kobiet 08.10.06 Mistrzostwa Polski w klasach olimpijskich rtf205 kb
Wyniki oficjalne Laser Radial 08.10.06 Mistrzostwa Polski w klasach olimpijskich rtf303 kb
Wyniki oficjalne 470 08.10.06 Mistrzostwa Polski w klasach olimpijskich rtf237 kb
Wyniki Tornado, dzień trzeci 07.10.06 Mistrzostwa Polski w klasach olimpijskich rtf61 kb
Wyniki Laser, dzień trzeci 07.10.06 Mistrzostwa Polski w klasach olimpijskich rtf193 kb
Wyniki Laser Radial kobiet, dzień trzeci 07.10.06 Mistrzostwa Polski w klasach olimpijskich rtf194 kb
Wyniki Laser Radial, dzień trzeci 07.10.06 Mistrzostwa Polski w klasach olimpijskich rtf298 kb
Wyniki 470, dzień trzeci 07.10.06 Mistrzostwa Polski w klasach olimpijskich rtf238 kb
Wyniki Tornado, dzień drugi 06.10.06 Mistrzostwa Polski w klasach olimpijskich rtf54 kb
Wyniki Laser, dzień drugi 06.10.06 Mistrzostwa Polski w klasach olimpijskich rtf164 kb
Wyniki Laser Radial kobiet, dzień drugi 06.10.06 Mistrzostwa Polski w klasach olimpijskich rtf164 kb
Wyniki Laser Radial, dzień drugi 06.10.06 Mistrzostwa Polski w klasach olimpijskich rtf251 kb
Wyniki 470, dzień drugi 06.10.06 Mistrzostwa Polski w klasach olimpijskich rtf183 kb
Wyniki Laser, dzień pierwszy 06.10.06 Mistrzostwa Polski w klasach olimpijskich rtf143 kb
Wyniki Laser Radial kobiet, dzień pierwszy 06.10.06 Mistrzostwa Polski w klasach olimpijskich rtf141 kb
Wyniki Laser Radial, dzień pierwszy 06.10.06 Mistrzostwa Polski w klasach olimpijskich rtf216 kb
Wyniki 470, dzień pierwszy 06.10.06 Mistrzostwa Polski w klasach olimpijskich rtf158 kb
Zoom8 03.09.06 MP kl. OKD, 420, MOD, LAR M, FD 2006 rtf83 kb
420 kobiet 03.09.06 MP kl. OKD, 420, MOD, LAR M, FD 2006 rtf89 kb
420 03.09.06 MP kl. OKD, 420, MOD, LAR M, FD 2006 rtf159 kb
FD 03.09.06 MP kl. OKD, 420, MOD, LAR M, FD 2006 rtf159 kb
OK Dinghy 03.09.06 MP kl. OKD, 420, MOD, LAR M, FD 2006 rtf178 kb
Mistral kobiet 03.09.06 MP kl. OKD, 420, MOD, LAR M, FD 2006 rtf107 kb
Mistral 03.09.06 MP kl. OKD, 420, MOD, LAR M, FD 2006 rtf190 kb
MP klasa Europa 2006 30.08.06 MP klasy Europa 2006 TML56 kb
Wyniki MP 505 Sopot 2006 30.08.06 International 505 Polish Open Championship TML6 kb
TOYOTA SMR 2006 press info 29.08.06 Toyota Sopot Match Race 2006 doc393 kb
Optimist Dz. 21.08.06 XII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 2006 rtf266 kb
Optimist 21.08.06 XII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 2006 rtf458 kb
Mistral 6.6 Dz. 21.08.06 XII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 2006 rtf112 kb
Mistral 6.6 21.08.06 XII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 2006 rtf201 kb
Lequipe 21.08.06 XII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 2006 rtf121 kb
Laser 4,7 Dz. 21.08.06 XII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 2006 rtf152 kb
Laser 4,7 21.08.06 XII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 2006 rtf313 kb
Cadet Dz. 21.08.06 XII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 2006 rtf143 kb
Cadet 21.08.06 XII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 2006 rtf275 kb
Informacje organizacyjne 09.08.06 Targi Wiatr i Woda doc36 kb
Program targów WiW 09.08.06 Targi Wiatr i Woda doc60 kb
wyniki mężczyzn RS:X 05.08.06 Gdynia Sailing Days 2006 JPG150 kb
wyniki kobiet RS:X 05.08.06 Gdynia Sailing Days 2006 JPG93 kb
Zawiadomienie o regatach 12.07.06 Puchar Lata doc28 kb
Spis treści magazynu Sternik - nr 3/4 2006 10.07.06 Inne informacje - 2006 pdf159 kb
wyniki lequipe 25.06.06 Puchar Przewodniczącego Rady Miasta Gdańska 2006 htm27 kb
wyniki 420 25.06.06 Puchar Przewodniczącego Rady Miasta Gdańska 2006 htm37 kb
zawiadomienie o regatach 20.06.06 Puchar im. M. Jankowskiego 2006 doc34 kb
wyniki 20.06.06 NORD CUP 2006 pdf61 kb
Wyniki Pucharu CMT 14.06.06 Puchar CMT DOC89 kb
zawiadomienie o regatach 08.06.06 NORD CUP 2006 pdf423 kb
Wyniki ostateczne Lequipe, PPMG 2006 04.06.06 Puchar Prezydenta Gdyni 2006 htm32 kb
Wyniki ostateczne Laser, PPMG 2006 04.06.06 Puchar Prezydenta Gdyni 2006 htm25 kb
Wyniki ostateczne Laser 4.7, PPMG 2006 04.06.06 Puchar Prezydenta Gdyni 2006 htm38 kb
Wyniki ostateczne Laser Radial, PPMG 2006 04.06.06 Puchar Prezydenta Gdyni 2006 htm56 kb
Wyniki ostateczne Finn, PPMG 2006 04.06.06 Puchar Prezydenta Gdyni 2006 htm18 kb
Wyniki ostateczne 470, PPMG 2006 04.06.06 Puchar Prezydenta Gdyni 2006 htm44 kb
Wyniki ostateczne 420, PPMG 2006 04.06.06 Puchar Prezydenta Gdyni 2006 htm32 kb
Wyniki Lequipe, PPMG 2006, dzień 3 03.06.06 Puchar Prezydenta Gdyni 2006 htm28 kb
Wyniki Laser, PPMG 2006, dzień 3 03.06.06 Puchar Prezydenta Gdyni 2006 htm22 kb
Wyniki Laser 4.7, PPMG 2006, dzień 3 03.06.06 Puchar Prezydenta Gdyni 2006 htm32 kb
Wyniki Laser Radial, PPMG 2006, dzień 3 03.06.06 Puchar Prezydenta Gdyni 2006 htm48 kb
Wyniki Finn, PPMG 2006, dzień 3 03.06.06 Puchar Prezydenta Gdyni 2006 htm16 kb
Wyniki 470, PPMG 2006, dzień 3 03.06.06 Puchar Prezydenta Gdyni 2006 htm39 kb
Wyniki 420, PPMG 2006, dzień 3 03.06.06 Puchar Prezydenta Gdyni 2006 htm28 kb
Wyniki RS:X, dzień drugi. 03.06.06 Puchar Prezydenta Miasta Sopotu 2006 rtf109 kb
Wyniki Mistral 6,6, dzień drugi. 03.06.06 Puchar Prezydenta Miasta Sopotu 2006 rtf177 kb
Wyniki Mistral RC, dzień drugi 03.06.06 Puchar Prezydenta Miasta Sopotu 2006 rtf78 kb
Wyniki Lequipe, PPMG 2006, dzień 2 02.06.06 Puchar Prezydenta Gdyni 2006 htm20 kb
Wyniki Laser, PPMG 2006, dzień 2 02.06.06 Puchar Prezydenta Gdyni 2006 htm16 kb
Wyniki Laser 4.7, PPMG 2006, dzień 2 02.06.06 Puchar Prezydenta Gdyni 2006 htm23 kb
Wyniki Laser Radial, PPMG 2006, dzień 2 02.06.06 Puchar Prezydenta Gdyni 2006 htm34 kb
Wyniki Finn, PPMG 2006, dzień 2 02.06.06 Puchar Prezydenta Gdyni 2006 htm12 kb
Wyniki 470, PPMG 2006, dzień 2 02.06.06 Puchar Prezydenta Gdyni 2006 htm29 kb
Wyniki 420, PPMG 2006, dzień 2 02.06.06 Puchar Prezydenta Gdyni 2006 htm20 kb
Wyniki Zoom8 30.05.06 Puchar PZŻ klas nieolimpijskich 2006 rtf75 kb
Wyniki OKD 30.05.06 Puchar PZŻ klas nieolimpijskich 2006 rtf102 kb
Wyniki Mistral 30.05.06 Puchar PZŻ klas nieolimpijskich 2006 rtf101 kb
Wyniki Mistral 6,6 30.05.06 Puchar PZŻ klas nieolimpijskich 2006 rtf224 kb
Wyniki Lequipe 30.05.06 Puchar PZŻ klas nieolimpijskich 2006 rtf51 kb
Wyniki LAS 4,7 30.05.06 Puchar PZŻ klas nieolimpijskich 2006 rtf337 kb
WYNIKI LAR 30.05.06 Puchar PZŻ klas nieolimpijskich 2006 rtf146 kb
Wyniki FD 30.05.06 Puchar PZŻ klas nieolimpijskich 2006 rtf50 kb
Wyniki Europa 29.05.06 Puchar PZŻ klas nieolimpijskich 2006 rtf116 kb
Wyniki Cadet 29.05.06 Puchar PZŻ klas nieolimpijskich 2006 rtf304 kb
Wyniki 420 29.05.06 Puchar PZŻ klas nieolimpijskich 2006 rtf147 kb
Sopot Sailing Grand Prix 19.05.06 Sopot Sailing Grand Prix 2006 pdf182 kb
Zgłoszenie do SSGP \ 19.05.06 Sopot Sailing Grand Prix 2006 doc34 kb
Tornado - ostateczne wyniki Pucharu PZŻ 07.05.06 Puchar PZŻ 2006 AOC rtf57 kb
RS:X K - ostateczne wyniki Pucharu PZŻ 07.05.06 Puchar PZŻ 2006 AOC rtf92 kb
RS:X M - ostateczne wyniki Pucharu PZŻ 07.05.06 Puchar PZŻ 2006 AOC rtf118 kb
Laser - ostateczne wyniki Pucharu PZŻ 07.05.06 Puchar PZŻ 2006 AOC rtf174 kb
Laser Radial - ostateczne wyniki Pucharu PZŻ 07.05.06 Puchar PZŻ 2006 AOC rtf122 kb
Finn - ostateczne wyniki Pucharu PZŻ 07.05.06 Puchar PZŻ 2006 AOC rtf92 kb
470 - ostateczne wyniki Pucharu PZŻ 07.05.06 Puchar PZŻ 2006 AOC rtf175 kb
Tornado - Wyniki po sobocie 07.05.06 Puchar PZŻ 2006 AOC rtf57 kb
RS:X K - Wyniki po sobocie 07.05.06 Puchar PZŻ 2006 AOC rtf92 kb
RS:X M- Wyniki po sobocie 07.05.06 Puchar PZŻ 2006 AOC rtf118 kb
Laser - Wyniki po sobocie 07.05.06 Puchar PZŻ 2006 AOC rtf168 kb
Laser Radial - Wyniki po sobocie 07.05.06 Puchar PZŻ 2006 AOC rtf118 kb
Finn - Wyniki po sobocie 07.05.06 Puchar PZŻ 2006 AOC rtf86 kb
470 - Wyniki po sobocie 07.05.06 Puchar PZŻ 2006 AOC rtf164 kb
Wyniki Regat Otwarcia Sezonu 04.05.06 FRANS MAAS Cup 2006 doc46 kb
Zawiadomienie o regatach 29.04.06 Puchar Ford BEMO MOTORS 2006 doc29 kb
Wyniki The 37th Princess Sofia Trophy 2006 16.04.06 The 37th Princess Sofia Trophy zip221 kb
Puchar PZŻ - informacje 29.03.06 Puchar PZŻ 2006 AOC pdf96 kb
Oferta dla osób towarzyszących 22.03.06 Finn World Masters 2006 doc286 kb
Uwagi nt. regat: regulamin, harmonogram, karta zgłoszeniowa etc. 22.03.06 Finn World Masters 2006 doc69 kb
Program Boatshow 2005 17.11.05 Boatshow 2005 pdf318 kb
Wyniki Błękitnej Wstęgi 2005 03.10.05 Błękitna Wstęga Zatoki Gdańskiej 2005 doc78 kb
Wyniki MPSzW 2005 30.09.05 Mistrzostwa Polski Szkół Wyższych 2005 xls31 kb
Cennik Hotelowy 22.09.05 Puchar Rybnika 2005 doc59 kb
Zawiadomienie o Regatach 22.09.05 Puchar Rybnika 2005 doc54 kb
Baza noclegowa 21.09.05 Mistrzostwa „Bazy Mrągowo” doc26 kb
Mistrzostwa „Bazy Mrągowo” - Zawiadomienie o regatach 21.09.05 Mistrzostwa „Bazy Mrągowo” doc40 kb
Wyniki końcowe SMR 2005 04.09.05 Sopot Match Race 2005 xls47 kb
Wyniki po 3 dniu 02.09.05 Sopot Match Race 2005 jpg32 kb
Wyniki SMR 2005 / 1st round robin 02.09.05 Sopot Match Race 2005 jpg38 kb
Wyniki po I dniu 01.09.05 Sopot Match Race 2005 xls17 kb
Konferencja prasowa - materiały 11.07.05 Sopot Match Race 2005 pdf417 kb
wyniki Laser Radial 19.06.05 Puchar Prezydenta Miasta Gdyni 2005 HTML73 kb
wyniki Lequipe 19.06.05 Puchar Prezydenta Miasta Gdyni 2005 HTML30 kb
wyniki Laser 19.06.05 Puchar Prezydenta Miasta Gdyni 2005 HTML32 kb
wyniki Finn 19.06.05 Puchar Prezydenta Miasta Gdyni 2005 HTML17 kb
wyniki Europa 19.06.05 Puchar Prezydenta Miasta Gdyni 2005 HTML17 kb
wyniki 470 19.06.05 Puchar Prezydenta Miasta Gdyni 2005 HTML46 kb
wyniki 420 19.06.05 Puchar Prezydenta Miasta Gdyni 2005 HTML26 kb
Sopot Sailing Grand Prix 2005 09.06.05 Sopot Sailing Grand Prix 2005 pdf355 kb
A & M Cup 2005 - Wyniki 01.06.05 Advert & Marketing CUP doc185 kb
Toyota Żerań Cup - wyniki klasy Skippi 650 06.05.05 Toyota Żerań Cup xls16 kb
Hyeres MOD w 29.04.05 Regaty Pucharu Świata w Hyeres htm16 kb
Hyeres MOD m 29.04.05 Regaty Pucharu Świata w Hyeres htm32 kb
Hyeres LAS 29.04.05 Regaty Pucharu Świata w Hyeres htm62 kb
Hyeres LAR 29.04.05 Regaty Pucharu Świata w Hyeres htm33 kb
Hyeres Finn 29.04.05 Regaty Pucharu Świata w Hyeres htm16 kb
Hyeres 49er 29.04.05 Regaty Pucharu Świata w Hyeres htm29 kb
Hyeres 470 w 29.04.05 Regaty Pucharu Świata w Hyeres htm19 kb
Hyeres 470 m 29.04.05 Regaty Pucharu Świata w Hyeres htm40 kb
Umowa Tornado 27.04.05 Informacje PZŻ 2005 doc26 kb
Nominacja do zespołu roboczego 26.04.05 Informacje PZŻ 2005 doc194 kb
Rybnik 2005 - cennik hoteli 21.02.05 Puchar Elektrowni Rybnik 2005 doc32 kb
Rybnik 2005 - zawiadomienie o regatach 21.02.05 Puchar Elektrowni Rybnik 2005 doc38 kb
Puchar PZŻ - formularz zgłoszeniowy 21.02.05 Puchar PZŻ 2005 xls22 kb
Puchar PZŻ - zawiadomienie o regatach 21.02.05 Puchar PZŻ 2005 pdf191 kb
Mistrzostwa Świata DN 2005 23.01.05 Mistrzostwa Świata Kl. DN 2005 txt6 kb
Ostateczne wyniki Key West 22.01.05 Key West Racing Week doc99 kb
Zmiany w przepisach ISAF mające znaczenie dla zespołów protestowych 20.01.05 Informacje PZŻ 2005 pdf84 kb
Regulamin Narady Żeglarzy 20.01.05 Narada Środowiska Żeglarstwa Sportowego doc33 kb
Zaproszenie na Naradę Żeglarzy 20.01.05 Narada Środowiska Żeglarstwa Sportowego doc24 kb
Laureaci plebiscytu 2005, Kuriera Szczecińskiego 20.01.05 Plebiscyt Kuriera Szczecińskiego pdf248 kb
Wyniki Key West po 3 dniach 20.01.05 Key West Racing Week doc34 kb
Przepisy ISAF - zmiany dot. zawodników: 2005-2008 20.01.05 Informacje PZŻ 2005 pdf82 kb
Regulamin PP Mistral 6.6 12.01.05 Klasa Aloha 2005 doc21 kb
Regulamin PP Deska UKS 12.01.05 Klasa Aloha 2005 doc31 kb
Władze PSKPDzZ 12.01.05 Klasa Aloha 2005 doc22 kb
Interpuchar 2005 20.10.04 Puchar Rybnika 2004 doc42 kb
Wyniki Cadet 20.10.04 Puchar Rybnika 2004 doc79 kb
Wyniki Europa 20.10.04 Puchar Rybnika 2004 doc75 kb
Wyniki Laser Radial 20.10.04 Puchar Rybnika 2004 doc61 kb
Wyniki Laser 20.10.04 Puchar Rybnika 2004 doc56 kb
Wyniki Laser 4.7 20.10.04 Puchar Rybnika 2004 doc59 kb
Wyniki Optimist 20.10.04 Puchar Rybnika 2004 doc223 kb
Zawiadomienie o Regatach - Rybnik 09.10.04 Puchar Rybnika 2004 doc26 kb
Cennik Hoteli - Rybnik 09.10.04 Puchar Rybnika 2004 doc42 kb
Zawiadomienie o regatach - JPŻ 2004 09.10.04 Jesienny Piknik Żeglarski doc73 kb
Wyniki BWZG 2004 07.10.04 Błękitna Wstęga Zatoki Gdańskiej 2004 xls25 kb
Wyniki MP 2004 w klasie Mistral K 21.09.04 Mistrzostwa Polski Klas Olimpijskich rtf143 kb
Wyniki MP 2004 w klasie Mistral M 21.09.04 Mistrzostwa Polski Klas Olimpijskich rtf194 kb
Wyniki MP 2004 w klasie Laser 21.09.04 Mistrzostwa Polski Klas Olimpijskich rtf287 kb
Wyniki MP 2004 w klasie Finn 21.09.04 Mistrzostwa Polski Klas Olimpijskich rtf128 kb
Wyniki MP 2004 w klasie Europa 21.09.04 Mistrzostwa Polski Klas Olimpijskich rtf337 kb
Wyniki MP 2004 w klasie 470 21.09.04 Mistrzostwa Polski Klas Olimpijskich rtf202 kb
Wyniki MP 2004 w klasie 49er 21.09.04 Mistrzostwa Polski Klas Olimpijskich rtf70 kb
Wyniki ostateczne Sopot Match Race 2004 20.09.04 Sopot Match Race 2004 doc44 kb
Notice of Race 08.09.04 Sopot Match Race 2004 doc50 kb
2004 Optimist Worlds - Miami Herald Trophy 27.07.04 OPTIMIST WORLDS 2004 htm142 kb
2004 Optimist Worlds - wyniki końcowe 27.07.04 OPTIMIST WORLDS 2004 htm189 kb
2004 Optimist Worlds - wyniki po 5 dniu 24.07.04 OPTIMIST WORLDS 2004 htm181 kb
Oficjalne wyniki końcowe ME 23.07.04 2004 L'EQUIPE EUROPEAN CHAMPIONSHIP rtf208 kb
2004 Optimist Worlds - wyniki po 4 dniu 23.07.04 OPTIMIST WORLDS 2004 tml156 kb
2004 Optimist Worlds - wyniki regat drużynowych 23.07.04 OPTIMIST WORLDS 2004 pdf14 kb
2004 Optimist Worlds - wyniki po 3 dniu 20.07.04 OPTIMIST WORLDS 2004 tml130 kb
2004 Optimist Worlds - wyniki po 2 dniu 19.07.04 OPTIMIST WORLDS 2004 tml54 kb
2004 Optimist Worlds - wyniki po 1 dniu 18.07.04 OPTIMIST WORLDS 2004 htm35 kb
wyniki oficjalne A&M 2004 24.06.04 Advert & Marketing Cup 2004 xls33 kb
Wyniki w klasie L'equipe 04.05.04 Puchar Rady Miasta Gdańska doc35 kb
Wyniki klasy Laser 4,7 25.04.04 Puchar Elektrowni Rybnik doc71 kb
Wyniki klasy Laser 25.04.04 Puchar Elektrowni Rybnik doc60 kb
Wyniki klasy Laser Radial 25.04.04 Puchar Elektrowni Rybnik doc81 kb
Wyniki klasy Europa 25.04.04 Puchar Elektrowni Rybnik doc65 kb
Wyniki klasy Cadet 25.04.04 Puchar Elektrowni Rybnik doc104 kb
Wyniki klasy 420 25.04.04 Puchar Elektrowni Rybnik doc40 kb
Wyniki MŚ 2004 w klasie 49er 20.04.04 Mistrzostwa Świata Klasy 49er 2004 doc346 kb
Wyniki kwalifikacji polskich zawodników do IO w klasie49er 20.04.04 Mistrzostwa Świata Klasy 49er 2004 doc33 kb
Nagrody WiW 2004 15.03.04 Wiatr i Woda 2004 doc52 kb
Entry form / Fiche dinscription - LEQUIPE 2004 09.03.04 2004 L'EQUIPE EUROPEAN CHAMPIONSHIP doc34 kb
Notice of Race - L'EQUIPE 2004 09.03.04 2004 L'EQUIPE EUROPEAN CHAMPIONSHIP doc49 kb
Wyniki MŚ i ME Juniorów DN i ICE-OPTI 18.01.04 Mistrzostwa Świata i Europy DN i ICE-OPTI 2004 doc133 kb
Program kursokonferencji trenerów 2003 19.11.03 Informacje PZŻ 2003 doc28 kb
Zawiadomienie o konferencji trenerskiej 2003 18.11.03 Informacje PZŻ 2003 doc57 kb
Raport z Konferencji ISAF 2003 18.11.03 Informacje PZŻ 2003 doc62 kb
Zgłoszenie do regat Barbórkowych 22.10.03 IX Zimowe Regaty Barbórkowe Konin 2003 doc31 kb
Wyniki Optimist 19.10.03 Puchar Rybnika 2003 doc421 kb
Wyniki Laser 4.7 19.10.03 Puchar Rybnika 2003 doc369 kb
Wyniki Laser 19.10.03 Puchar Rybnika 2003 doc326 kb
Wyniki Laser Radial 19.10.03 Puchar Rybnika 2003 doc333 kb
Wyniki Europa 19.10.03 Puchar Rybnika 2003 doc342 kb
Wyniki Cadet 19.10.03 Puchar Rybnika 2003 doc337 kb
Regulamin konkursu fotograficznego Cutty Sark 13.10.03 Cutty Sark Tall Ships' Race - Gdynia 2003 doc40 kb
Meczowe MP Kl. Finn, Laser 2003 07.10.03 MP (470, E), MMP (Finn, L), Puchar Jesieni (420, LR) htm10 kb
Puchar Jesieni Kl. Laser Radial 07.10.03 MP (470, E), MMP (Finn, L), Puchar Jesieni (420, LR) rtf106 kb
Mistrzostwa Polski Kl. Europa 2003 07.10.03 MP (470, E), MMP (Finn, L), Puchar Jesieni (420, LR) rtf341 kb
Puchar Jesieni Klasy 420 2003 07.10.03 MP (470, E), MMP (Finn, L), Puchar Jesieni (420, LR) rtf77 kb
Wyniki Mistrzostw Polski Klasy 470 2003 07.10.03 MP (470, E), MMP (Finn, L), Puchar Jesieni (420, LR) rtf185 kb


Szukaj w zasobach sails.pl ...



RACE2000
GRABOWSKI
SAWIK&KAPSEL
JABES
JARO
BRONICKA
BAZA
YKP GDYNIA
OPTICWM
© Copyright 2001-2010   sails.pl team
email: do@sails.plhosted by  © no1
Stronę wygenerowano w czasie: 0.188496112823s